Žaluzie interiér Ostrava

žaluzie interiér Ostrava

Horizontální žaluzie Ostrava – hliníkové 25 mm

 

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku.

Možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna.

Cenová dostupnost.

 

žaluzie Ostrava

Horizontální žaluzie Ostrava – bambusové 50 mm

 

Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování. Svou přírodní krásou bambus mnohdy převyšuje i ty nejdražší dřeviny. Neutrální barevné tóny dodávají bambusových žaluziím vysokou eleganci a dají se jednoduše sladit se zařízením interiéru.

Máte atypická okna? Vyrobíme pro Vás vyrobí na míru i atypické bambusové žaluzie. Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování.

Horizontální žaluzie – hliníkové 50 mm

 

Interiérové žaluzie umožňují plynulou regulaci osvětlení, zabraňují zvědavým pohledem a umožňují, abyste se uvnitř cítili dobře a chráněni, i když venku prší nebo praží slunce.

Standardní hliníkové lamely široké 50 mm ve tvaru písmene “C” jsou polohovatelné a v případě potřeby mohou být fixovány pomocí lanka v plastovém pouzdře. Tento typ horizontálních žaluzií se s oblibou používá zejména v kancelářských prostorech nebo v bankách či jiných průmyslově využívaných prostorech. Výjimkou však není ani použití v domácnostech a to jako dělící stěna.

Vertikální žaluzie – látkové

 

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytových doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiérů. V dnešní době nabízíme jak látkové, tak i plastové nebo dřevěné lamely.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal atd.. Splňují největší estetické kriteria funkčnosti a kvality i nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Lamely mohou být z látky, dřeva nebo plastu. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků, závažích a spojovacích řetízků. Možnost atypického provedení (šikminy, oblouky).

Vertikální žaluzie – NATURE CONCEPT

 

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácnosti, kanceláří, konferenčních místnosti, kaváren a restauračních zařízení. Jak již samotný název vypovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.

Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie je jejich ovládání velmi jednoduché-pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastuvěšáčku a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.

Vertikální šňůrkové žaluzie

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácnosti, kanceláří, prodejen, barů a kaváren nabízí širokou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit a dotvořit vlastní interiér podle nejnovějších trendů a ve stylových barvách.

Patří do skupiny vertikálních látek. Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ šňůrkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek – 127 mm zavěšených na háčcích, jsou šňůrkové žaluzie široké 89 mm a jsou uchycené na klip-závěs.

Fantazií se meze nekladou a proto je nesmírnou výhodou možnost střídání a kombinování barev v žaluzií.

Největší výhodou je bezproblémový, volný průchod mezi šňůrkami vertikální žaluzie na rozdíl od klasických vertikálních žaluzií, které jsou spojené řetízkem ve spodní části a tedy nejsou průchodné.

Atypické horizontální žaluzie

 

Šikmé a lomené provedení.

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku, možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna a cenová dostupnost.

Montáž do zasklívací lišty bez ztráty záruky na okna.