LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ

PLISSÉ, ROLETY DEN A NOC, ŘÍMSKÉ ROLETY, LÁTKOVÉ ROLETY, JAPONSKÉ STĚNY, MOTOROVÉ ZÁVĚSY-GLYDEA, ZÁCLONY A ZÁVĚSY, MARKÝZY

Vertikální žaluzie Ostrava

Vertikální žaluzie Ostrava

Vertikální žaluzie Ostrava – látkové

 

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytových doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiérů. V dnešní době nabízíme jak látkové, tak i plastové nebo dřevěné lamely.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal atd.. Splňují největší estetické kriteria funkčnosti a kvality i nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Lamely mohou být z látky, dřeva nebo plastu. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků, závažích a spojovacích řetízků. Možnost atypického provedení (šikminy, oblouky).

Vertikální žaluzie Ostrava – NATURE CONCEPT

 

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácnosti, kanceláří, konferenčních místnosti, kaváren a restauračních zařízení. Jak již samotný název vypovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.

Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie je jejich ovládání velmi jednoduché-pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáčku a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.