LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ

PLISSÉ, ROLETY DEN A NOC, ŘÍMSKÉ ROLETY, LÁTKOVÉ ROLETY, JAPONSKÉ STĚNY, MOTOROVÉ ZÁVĚSY-GLYDEA, ZÁCLONY A ZÁVĚSY, MARKÝZY

horizontální žaluzie Ostrava

Horizontální žaluzie Ostrava

Horizontální žaluzie – hliníkové 25 mm

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku.

Možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna.

Cenová dostupnost.

Horizontální žaluzie – bambusové 25 mm

 

Hledáte stínicí techniku, která udělá Váš interiér výjimečným? Objednejte si interiérové bambusové žaluzie! Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování. Svou přírodní krásou bambus mnohdy převyšuje i ty nejdražší dřeviny. Neutrální barevné tóny dodávají bambusových žaluziím vysokou eleganci a dají se jednoduše sladit se zařízením interiéru.

Horizontální žaluzie Ostrava z bambusu s lamelou o šířce 25 mm se vyrábějí ve dvou provedeních - pro montáž na rám okna, nebo pro montáž do ostění nebo na stěnu jako atraktivní dělící prvek interiérů. V případě montáže na rám okna se montují do zasklívací lišty a jsou standardně dodávány s bočním silonem, který fixuje lamely k rámu okna a zabraňuje pohybu žaluzie při vyklopení okna. Ovládací mechanismus je překryt elegantní lištou z bambusu stejné barvy, jako jsou samotné lamely.

Horizontální žaluzie – bambusové 50 mm

 

Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování. Svou přírodní krásou bambus mnohdy převyšuje i ty nejdražší dřeviny. Neutrální barevné tóny dodávají bambusových žaluziím vysokou eleganci a dají se jednoduše sladit se zařízením interiéru.

Máte atypická okna? Vyrobíme pro Vás vyrobí na míru i atypické bambusové žaluzie. Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování.

Horizontální žaluzie Ostrava – hliníkové 50 mm

 

Interiérové žaluzie umožňují plynulou regulaci osvětlení, zabraňují zvědavým pohledem a umožňují, abyste se uvnitř cítili dobře a chráněni, i když venku prší nebo praží slunce.

Standardní hliníkové lamely široké 50 mm ve tvaru písmene “C” jsou polohovatelné a v případě potřeby mohou být fixovány pomocí lanka v plastovém pouzdře. Tento typ horizontálních žaluzií se s oblibou používá zejména v kancelářských prostorech nebo v bankách či jiných průmyslově využívaných prostorech. Výjimkou však není ani použití v domácnostech a to jako dělící stěna.