ŽALUZIE DO INTERIÉRU

ŽALUZIE JSOU A BUDOU NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO INTERIÉRU A EXTERIÉRU. V SOUČASNÉ DOBĚ JIM ZDATNĚ KONKURUJÍ LÁTKOVÉ ROLETY, NICMÉNĚ JEJICH FUNKCI ÚPLNÉHO ZASTÍNĚNÍ A NÁSLEDNÉ REGULACE SVĚTLA ŽÁDNÝ JINÝ SYSTÉM NENAHRADÍ.

NAŠÍM CÍLEM JE POSKYTNUTÍ VEŠKERÝCH DOSTUPNÝCH SLUŽEB, TAK ABY VÝSLEDKEM BYLA VAŠE PLNÁ SPOKOJENOST.

PROTO SE NESNAŽÍME JEN „PRODAT“ VÝROBEK, ALE CELOU NAŠI ČINNOST CHÁPEME JAKO KOMPLEXNÍ SLUŽBU.

 

Žaluzie interiér Ostrava

žaluzie interiér Ostrava

Horizontální žaluzie Ostrava – hliníkové 25 mm

 

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku.

Možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna.

Cenová dostupnost.

 

žaluzie Ostrava

Horizontální žaluzie Ostrava – bambusové 50 mm

 

Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování. Svou přírodní krásou bambus mnohdy převyšuje i ty nejdražší dřeviny. Neutrální barevné tóny dodávají bambusových žaluziím vysokou eleganci a dají se jednoduše sladit se zařízením interiéru.

Máte atypická okna? Vyrobíme pro Vás vyrobí na míru i atypické bambusové žaluzie. Tento luxusní doplněk je docela netradičním stínícím produktem jedinečného vzhledu, který výrazně ovlivňuje interiér svým designem a kvalitou zpracování.

Horizontální žaluzie – hliníkové 50 mm

 

Interiérové žaluzie umožňují plynulou regulaci osvětlení, zabraňují zvědavým pohledem a umožňují, abyste se uvnitř cítili dobře a chráněni, i když venku prší nebo praží slunce.

Standardní hliníkové lamely široké 50 mm ve tvaru písmene “C” jsou polohovatelné a v případě potřeby mohou být fixovány pomocí lanka v plastovém pouzdře. Tento typ horizontálních žaluzií se s oblibou používá zejména v kancelářských prostorech nebo v bankách či jiných průmyslově využívaných prostorech. Výjimkou však není ani použití v domácnostech a to jako dělící stěna.

Vertikální žaluzie – látkové

 

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytových doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiérů. V dnešní době nabízíme jak látkové, tak i plastové nebo dřevěné lamely.

Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostorů, bank, firem, kanceláří, hal atd.. Splňují největší estetické kriteria funkčnosti a kvality i nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Lamely mohou být z látky, dřeva nebo plastu. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků, závažích a spojovacích řetízků. Možnost atypického provedení (šikminy, oblouky).

Vertikální žaluzie – NATURE CONCEPT

 

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácnosti, kanceláří, konferenčních místnosti, kaváren a restauračních zařízení. Jak již samotný název vypovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír.

Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie je jejich ovládání velmi jednoduché-pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáčku a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.

Vertikální šňůrkové žaluzie

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácnosti, kanceláří, prodejen, barů a kaváren nabízí širokou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit a dotvořit vlastní interiér podle nejnovějších trendů a ve stylových barvách.

Patří do skupiny vertikálních látek. Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ šňůrkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek – 127 mm zavěšených na háčcích, jsou šňůrkové žaluzie široké 89 mm a jsou uchycené na klip-závěs.

Fantazií se meze nekladou a proto je nesmírnou výhodou možnost střídání a kombinování barev v žaluzií.

Největší výhodou je bezproblémový, volný průchod mezi šňůrkami vertikální žaluzie na rozdíl od klasických vertikálních žaluzií, které jsou spojené řetízkem ve spodní části a tedy nejsou průchodné.

Atypické horizontální žaluzie

 

Šikmé a lomené provedení.

Žaluzie jsou vhodné pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

Disponujeme 11-ti barvami horního a spodního profilu a 71 barevnými variacemi lamel.

Předností je jednoduché ovládání pomocí jednoho řetízku, možnost celostínícího provedení lamel, montáž do zasklívacích lišt bez ztráty záruky na okna a cenová dostupnost.

Montáž do zasklívací lišty bez ztráty záruky na okna.