LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ

PLISSÉ, ROLETY DEN A NOC, ŘÍMSKÉ ROLETY, LÁTKOVÉ ROLETY, JAPONSKÉ STĚNY, MOTOROVÉ ZÁVĚSY-GLYDEA, ZÁCLONY A ZÁVĚSY, MARKÝZY

 

Fasádní markýzorolety OstravaFasádní markýzorolety OstravaNabízíme možnost ochrany před slunečním zářením velkých prosklených ploch pomocí asádní markýzorolety Ostrava. Jedná se o nejefektivnější způsob zastínění. Rolety jsou umístěny před oknem, které tak již není vystaveno slunečnímu záření, takže interiér je dokonale chráněn před nadměrným přehříváním. Fasádní rolety jako jediné zaručují 100% ochranu. Ovládání je jednoduché a rychlé.

Fasádní markýzorolety Ostrava nejsou tak rozšířené jako jiné stínící prvky, na jejich „objevení“ zákazníky se teprve čeká. Přitom představují nejdokonalejší ochranu oken a zejména velkých prosklených stěn či stropů. Pro stínění zimních zahrad se jedná o ideální řešení.

Fasádní rolety se připevňují z venkovní strany okna. Toto umístění jim propůjčuje vyjímečné stínící vlastnosti, umocněné speciálními textiliemi určenými pro venkovní použití. Kvalitu těchto textilií zaručuje výrobce technických tkanin, firma Ferrari. Textilie umístěna 10 – 20cm od povrchu skla dokáže odrazit 42% slunečního záření, dalších 52% sama absorbuje a pouze 6% prochází mezi textilii a sklo. Toto malé množství slunečního záření nedokáže sklem projít, takže do interiéru se již dostává pouze žádoucí světlo.

Tyto vlastnosti oceňují zejména zákazníci s prosklenými plochami kanceláří směrem k jihu, nebo se zimními zahradami, které se v letním období proměňují ve skleník. Speciálně u zimních zahrad je použití interiérového stínění zpravidla nedostatečné, protože sluneční záření již projde prosklenou plochou, kde ohřívá celý interiér. Vnitřní stínící prvky tak jsou neúčinné, a tedy nevhodné k tomuto účelu.

Fasádní rolety se dodávají jak s manuálním ovládáním, tak i s elektrickým pohonem včetně dálkového ovládání s automatikou.

Města:

Naší doménou je dodávka a montáž především ve městech: Ostrava, Opava, Kravaře, Hlučín, Bílovec, Studénka, Brušperk, Příbor, Kopřivnice, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Havířov, Orlová, Karviná, Bohumín a okolí těchto měst.