PLOTY A BRÁNY

RÁDI VÁM VYROBÍME A DODÁME PLOTY, BRÁNY A ZÁBRADLÍ DLE VAŠICH PŘEDSTAV S MOŽNOSTÍ MONTÁŽE NAŠÍ FIRMNOU. SAMOZŘEJMOSTÍ JE OBHLÍDKA TECHNIKEM A CENOVÁ NABÍDKA – ZDARMA.

Pergoly a jejich stínění Ostrava

 

PLACEO

 

Jedná se o ideální řešení pokud hledáte moderní systém pro zastínění terasy. Tato luxusní pergola nabízí funkci stínění, zastřešení a regulovatelnou ventilaci. Naklápěcí lamely umožňují pohyb až o 140 stupňů, tzn. v letních měsících můžete účinně regulovat sluneční svit nad svými hlavami a naopak v případě deště při úplném uzavření lamel je pergola díky důmyslnému odvodnění vodotěsná.

VÝHODY:Vodotěsnost – voda ze lamel je svedena do obvodového profilu a odvodněna nosným sloupem pryč. Variabilita stínění – střešní lamely je možné polohovat a naklápět pomocí standardně dodávaného dálkového ovladače v úhlu až 140°. Rozměry – v provedení na čtyřech nohách lze postavil pergolu v rozměru až 6100 x 4000 mm. Větší rozměry lze řešit individuálněObvodový rám umožňuje montáž a doplnění o další prvky: Posuvné prosklené stěny, stínící látkové rolety – screeny, PVC rolety

Hliníková pergola OstravaADELE

 

Základním rysem hliníkových pergol řady ADELE je nízká cena a nenáročné provedení. Jejich elegantní konstrukci zastřešuje odolný polykarbonát, který přispívá k jejich dlouhé životnosti a odolnosti.

Vaši novou hliníkovou pergolu ADELE vám na požádání smontujeme, nebo na přání dodáme formou stavebnice. V této řadě vám nabízíme 2 standardní typy provedení, se šířkou od 300 do 700 cm.

Hliníkové pergoly ADELE jsou nejlevnější! Můžete je koupit od 20 385,- Kč bez DPH.

Vlastnosti hliníkových pergol ADELE

Nejlevnější v naší nabídce
Určeno pro 1. Sněhové pásmo
K dostání v dekorech bílá/antracit
Střešní krytina z polykarbonátu (16 mm)

SIA

 

Hliníkové pergoly SIA uspokojí i náročnější zákazníky. Jejich profesionální design dodá každému domu či zahradě reprezentativní vzhled. Vybrat si můžete z 20 standardních typů, ale na přání vám je dodáme i v jiných rozměrech.

Velkou předností hliníkové pergoly SIA je možnost rozšířit ji do podoby zimní zahrady. V případě potřeby vám však hliníkovou pergolu SIA přivezeme ve formě stavebnice.

Vlastnosti hliníkových pergol SIA

20 standardních rozměrů
na výběr až 200 dekorů dle Vašeho výběru
K dostání v dekorech bílá/antracit/stříbrná
střešní krytina z polykarbonátu, tloušťka 16 mm, nebo skla

IDOS

 

Hliníkové pergoly IDOS se vyznačují nejluxusnějším provedením. Na jejich konstrukci jsou použity nejkvalitnější materiály jako bezpečnostní sklo, speciální zesílené profily. Kromě standardních dekorů si můžete vybrat až 200 barevných odstínů. Pro ještě elegantnější vzhled mají střešní lišty hliníkových pergol IDOS barvu v odstínu pergoly. Při nákupu máte možnost výběru ekonomičtější varianty hliníkových pergol IDOS ve standardním dekoru.

Vlastnosti hliníkových pergol IDOS

bezpečnostní sklo
speciální zesílené profily
až 200 barevných odstínů
ideální pro zimní zahrady, nelze dodávat formou stavebnice

stínění zimních zahrad ostravaVERANDA

 

Plošné zastínění VERANDA je ideálním řešením pro zastínění zimních zahrad,  zahradních pergol, střešních oken, světlíků, fasád a podobně. Jedná se o stahovací zastínění, které slouží stejně tak pro ochranu před lehkým deštěm.

Tato roleta byla skonstruována pro venkovní použití na verandu nebo na vodorovná/náklopná okna. Poskytuje optimální zabezpečení před sluncem s maximální redukcí skleníkového efektu, pokud se roleta namontuje z vnější strany okna. Roleta je vybavená systémem napínání materiálu, což zajišťuje rovnoměrné napínání materiálu v každé poloze. Všechny rolety VERANDA jsou ovládány motorově. Samozřejmostí je rovněž ovládání dálkové. V případě sloučení modulů systému Veranda je nutno použít alespoň jeden motor na dva moduly.

SCREENOVÉ ROLETY

 

Screen je typ venkovního zastínění, který pomocí speciální textilie propouští jen světlo a ne teplo. Aplikuje se na svislé skleněné povrchy. Při pohledu z interiéru, díky své výjimečné transparentnosti, nebrání kvalitnímu výhledu ven a ponechávají Váš domov prostorově významným. Optimální klima Vašeho interiéru kombinaci s příjemným přírodním světlem jsou pravými důvody proč zvolit screenové rolety.

 

 

 

NADOKENNÍ ROLETY

 

Myšlenka nadokenního elementu je jednoduchá a geniální. Roletová schránka je schovaná v interiéru. Může být designově zakrytá dřevem, stejně jako vodící lišty, které mohou být zafrézovány do dřevěných hranolů.

Nadokenní rolety z komponentů od firmy Alukon/Aluproof se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády. Můžete se rozhodnout mezi protlačovanými nebo válcovanými schránkami, vybrat provedení s úkosem nebo zaoblené. Vzhledem k barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

 

VENKOVNÍ ŽALUZIE

 

Pro stálou regulaci slunečního svitu a tepla lze rovněž použít venkovní žaluzie. Ty zajišťují jak dostatek soukromí, regulaci slunečního svitu, tak i ochlazují venkovní skla a tím ochlazují interiér zimní zahrady. Díky venkovním žaluziím si relax v zimní zahradě užijete po celý rok.

Žaluzie je možné ovládat manuálně, pomocí kliky, nebo pomocí motoru. U motorického ovládání dále pak na vypínač nebo na dálkový ovladač. K žaluziím je možné dodat sluneční a větrná čidla, které ochrání jak Vaše soukromí, příjemné klima v zimní zahradě, tak v neposlední řadě i samotné žaluzie při silném větru.