LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ

Látkové stínění OstravaLátkové stínění Ostrava

Plissé

 

Velká invence k dotvoření interiéru a umocnění celkové atraktivity bydlení. Látkové stínění Ostrava – Plissé je elegantním prvkem pro moderní řešení vašeho interiéru, dotváří kouzlo domova a poskytuje příjemnou atmosféru k bydlení.

Výhody a přednosti Plissé: Velké množství technických provedení a atypických tvarů. Vhodné pro okna a dveře, pro střešní okna, pro zimní zahrady.

Látkové stínění Ostrava (Plissé) je určeno pro montáž mezi zasklívací lišty.

VZORNÍK PLISSÉ ZDE !!!

  

Látkové stínění Ostrava

Látková roleta DEN a NOC s krycím boxem

 

Roleta DEN a NOC v kazetě je velmi luxusní výrobek v nabídce textilních rolet. Roleta s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy s různou absorpcí světla. Jedna látka přemění, zakrývá nebo odkrývá padající paprsky.

DEN-NOC je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla. Roleta je určena pro montáž na stěnu, do stropu nebo do špalety.

Barva krycího boxu: Bílá, Hnědá, Stříbrná.

Látkové stínění Ostrava

Látková roleta DEN a NOC bez krycího boxu

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásech s různou absorpcí světla.

Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Roleta DEN a NOC je sestavena z úchytů napevno uchycené do montážního profilu PVC. Jeden konec látky je stále nalepený na hřídeli o průměru 17mm, zpevněné věšáky, druhý konec materiálu je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného profilu PVC.

Roleta je určena pro montáž na okenní rám.

 

Látkové stínění Ostrava

Látkové stínění Ostrava – roleta s kazetou

 

Díky speciálnímu vyprofilování vodících lišt je možná montáže přímo na rám okna. Celá roleta se lepí na okenní rám bez nutnosti narušení struktury okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek.

Roleta je určena pro montáž na okenní rám, bez jeho narušení.

Látkové stínění Ostrava

Látkové stínění Ostrava – roleta s kazetou

Jeden ze dvou systémů rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna.

Plochá kazetka je šroubovaná do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné, taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí oboustranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev (bílá, hnědá, šedá, žlutá, zelená, modrá, nebo též olepená ve zlatém dubu, světlém dubu, tmavém dubu, ořechu a mahagonu).

Navíjecí systém je uložen v krycí kazetce, která pohledově splývá s oknem a vypadá, jako by byla jeho součástí. Dokonalostí zatemnění se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které se lepí na okenní rám, a také pomocí speciálních neprůsvitných látek. Ovládání zajišťuje kuličkový řetízek. Passionata je velmi komfortní a hodí se na okna běžných rozměrů.

Látková roleta bez krycího boxu

 

Základní systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Složeny je z ovládacího a navíjecího mechanismu a ze stínicí tkaniny.

 

Látková roleta MAXI – bez krycího boxu

 

Základní systém volně visících materiálových rolet, určených pro montáž na stěnu nebo do stropu. Používaných pro zastínění velkých prostor, systém LARGO dokonce až 16m2 s možností elektrického ovládání.

Římské rolety

 

K největším módním hitům v oblasti vnitřního stínění patří v posledních letech rozhodně římské rolety. Tyto rolety jsou velmi elegantním a vhodným řešením do domů, bytů, ale i do kaváren a restaurací, kde dodají interiéru noblesu.

Výhody římských rolet jsou: Snadná údržba – ruční praní při teplotě 30°. Látka je ke konstrukci přichycená suchým zipem. Římské rolety jsou k dostání v široké paletě barevných provedení. Jsou vhodné do jakékoliv místnosti. Roleta se montuje na strop nebo stěnu pomocí upevňovací konzole. Jednoduché ovládání pomocí řetízku nebo motorového pohonu s dálkovým ovládáním

Látkové stínění Ostrava – Japonské stěny

 

V současnosti jsme uvedli na trh zcela nový systém, který zaručuje bezproblémový chod při ovládání šňůrou nebo tahem za panely. Revoluční je také možnost motorického ovládání. Motor je přímo součástí profilu. Cena motorizace je výrazně nižší než v minulosti.
Na panely používáme látky z kolekce pro látkové rolety, kolekci látek pro římské rolety a kolekci látek Inside Combi Book a Inside Revolution.

Naše nabídka látek pro Panelové posuvné stěny je tak největší v České a Slovenské republice. Panelové posuvné stěny, nebo chcete-li japonské posuvné stěny patří k naším nejprodávanějším produktům

Glydea

 

Velkoryse prosklené plochy si žádají flexibilní a účinnou stínicí techniku pro případy, kdy nadbytek slunečního záření je na obtíž. Nová generace pohonů pro závěsy a záclony se nazývá Glydea.

Dostatek přirozeného denního světla a slunečních paprsků je trendem moderního bydlení. Velkoryse prosklené plochy si však žádají dostatečně flexibilní a zejména účinnou stínicí techniku pro případy, kdy nadbytek slunečního záření je naopak na obtíž. Dosáhnout flexibility v rámci jednoho zařízení (rolety, žaluzie, markýzy apod.) však není vždy snadné, a tak ji často doplňujeme nejrůznějšími závěsy, které v interiéru plní současně funkci estetickou.

Záclony a závěsy

 

Patříme mezi nejlevnější-kvalitní dodavatele v ČR, šití ZDARMA !S našimi odborníky se postaráme o realizaci veškerých Vašich požadavků. Vyslechneme Vaše představy, poradíme, přidáme naše zkušenosti a společně zrealizujeme Vaše sny.

Nabízíme: Garnýže, záclony, závěsy, bytový textil od prostírání a po povlečení. Samozřejmostí je dodávka na klíč.Součástí je: vyměření, cenová kalkulace u zákazníka, návrh, šití a následnou montáž. Látky jsou výhradně z kvalitní materiálů z Německa, Rakouska, Anglie a České republiky.

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *