VENKOVNÍ ROLETY

Venkovní rolety Ostrava

venkovní rolety ostrava

Venkovní rolety Ostrava – SCREENOVÉ ROLETY

Roleta screen systém 76 je látková roleta, sloužící pro zatemnění místností, montovaná uvnitř nebo zvenku budovy. Systém montovaný zvenčí redukuje sluneční teplo, procházející přes okno, což v důsledku snižuje vynaloženou energii na klimatizování místnosti. Je to takzvaný systém „přírodní klimatizace“ čím dál více populárnější na celém světě. V závislosti na technických možnostech nebo požadavcích zákazníka můžeme použít tři druhy vodících lišt.
V exteriéru: vodící lišta G31 a lanko.
V interiéru: vodící lišta G80.

Předností systému 76 je malý box, který plní dvojí funkci. Chrání navinutou látku a vylepšuje vzhled rolety. U systému 76 používáme ruční ovládání převodovkou (klika nebo klika s kloubem u montáže zvenku) nebo motorem, ovládaným vypínačem nebo vysílačem. Díky technickým možnostem lze rolety skupinově řídit.
.

venkovní rolety ostrava

Venkovní rolety Ostrava – PŘEDOKENNÍ ROLETY

 

Myšlenka předokenního elementu je jednoduchá a geniální. Roletová schránka není montována nad ale před oknem. Tím nevznikají žádné tepelné mosty. To je optimální stavebně-fyzikální řešení. Dále je docíleno o mnoho lepší ochrany proti hluku v porovnání s překladovou schránkou. Venkovní revizní kryty umožňují následný servis rolety bez poškození stěny nebo tapet.

Předokenní rolety z komponentů od firmy Alukon/Aluproof se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády. Můžete se rozhodnout mezi protlačovanými nebo válcovanými schránkami, vybrat provedení s úkosem nebo zaoblené. Vzhledem k barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

 

venkovní rolety ostrava

PODOMÍTKOVÉ ROLETY

Podomítkovým provedením rolety je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Roletový box je vyroben z hliníkového plechu a je dodáván v 6-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Box je opatřen dřevocementovou deskou a omítací hliníkovou lištou pro možnost zaomítání. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Stejně jako roleta montovaná dodatečně, může být i podomítková roleta vybavena navíjecí protihmyzovou sítí.

 

Fasádní markýzorolety

Nabízíme možnost ochrany před slunečním zářením velkých prosklených ploch pomocí fasádních rolet. Jedná se o nejefektivnější způsob zastínění. Rolety jsou umístěny před oknem, které tak již není vystaveno slunečnímu záření, takže interiér je dokonale chráněn před nadměrným přehříváním. Fasádní rolety jako jediné zaručují 100% ochranu. Ovládání je jednoduché a rychlé.

Fasádní rolety nejsou tak rozšířené jako jiné stínící prvky, na jejich „objevení“ zákazníky se teprve čeká. Přitom představují nejdokonalejší ochranu oken a zejména velkých prosklených stěn či stropů. Pro stínění zimních zahrad se jedná o ideální řešení.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *