SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu Ostrava

sítě proti hmyzu ostrava

OKENNÍ SÍŤ S LÍMCEM – VENKOVNÍ ROH, MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ

 

Určená pro plastová okna, hliníková okna a eurookna. Pevná síť s širším hliníkovým rámem 25 x 10 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoli vrtaní či narušení okenního rámu. Vyměřuje se světlost okenního rámu, která se zadává do objednávkového formuláře.
Možné je také provedení s vnitřním rohem.

 

sítě proti hmyzu ostrava

OKENNÍ SÍŤ S LÍMCEM – VNITŘNÍ ROH, MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ

 

Určená pro plastová okna, hliníková okna a eurookna. Pevná síť s hliníkovým rámem 19 x 8 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoli vrtaní či narušení okenního rámu. Vyměřuje se světlost okenního rámu, která se zadává do objednávkového formuláře.
Možné je pouze v provedení s vnitřním rohem.

 

sítě proti hmyzu ostrava

Sítě proti hmyzu Ostrava – OKENNÍ SÍŤ PRO EUROOKNA

 

Tento typ sítí je určený pro Euro okna a dřevěná okna, na kterých z důvodu přečnívajících okapových lišt okna není možná montáž jiného typu sítí proti hmyzu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí na rám okna, pomocí plastových úchytek s vruty.

 

Sítě proti hmyzu Ostrava – OKENNÍ SÍŤ PRO HLINÍKOVÁ OKNA

 

Tento typ sítí je určený pro hliníková okna. Rám je celý z hliníku a dá se lakovat do jakékoli barvy RAL, standardní barvy jsou: bílá, stříbrná, tm. hnědá a antracit. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé.

Montáž se provádí pomoc ocelových háčků – pevných a s pružinkou.

Sítě proti hmyzu Ostrava – OKENNÍ SÍŤ ROLOVACÍ

Rolovací síť se pohybuje ve vodících lištách opatřených kartáčem pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém horizontálním boxu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.

Rolovací sítě se montují do ostění nebo na rám okna s možností výběru tzv. snímatelného provedení. Tato varianta umožňuje snadnou a rychlou demontáž před zimním obdobím a výměnu poškozené síťoviny.

 

DVEŘNÍ SÍŤ ROLOVACÍ

Pro výrobu rámu dveřních rolovacích sítí používáme stejný systém z hliníkových profilů jako u okenních sítí. Jednoduše řečeno – je to to samé jako u oken, ale větší:) A síť se stahuje zleva doprava nebo zprava doleva – záleží na Vaší volbě.

Rolovací dveřní sítě se montují do dveřního otvoru nebo na rám dveří. Síťovina je černá, barvu rámu snadno přizpůsobíme povrchu dveří

 

DVEŘNÍ SÍŤ NA PANTY

Profil extrudovaných síťových dveří je vyrobený z kvalitně zpracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnitřními rohy. Tento profil nabízíme v šesti nejčastěji se vyskytujících odstínech oken a dveří. Montáž je jednoduchá – uchycením na panty, které nabízíme buď v obyčejném nebo samozavíracím provedení. Elegantní designové a jedinečné provedení předělu eliminuje potřebu dodatečné montáže madla.

Dveřní síť s montážním rámem

Největší předností tohoto typu dveřních pantových sítí je jednoduchá a rychlá montáž. Tloušťka rámu sítě je totiž jen 20 mm. Proto je možné tento typ sítí využít jako síť smontovatelnou mezi rám okna a exteriérové žaluzie (resp. rolety), kde se původně se sítí nepočítalo.

Použít lze tuto dveřní síť rovněž v místech, kde není dostatek prostoru na klasické panty a přitom je požadavek na „klasickou“ otevíratelnou dveřní síť.

 

NobaRoll

Absolutní světovou novinkou je bezbariérová rolovací síť proti hmyzu NobaRoll. Tato speciální dveřní síť je konstrukčně zcela odlišná od standardních rolovacích sítí. Sestavu tvoří válec s navinutou síťovinou so speciálním systémem, který umožňuje nastavit sílu zavírání a osvědčený řetězový mechanismus podobný systému Nobarrier. Díky němu se síť otevírá a zavírá tak lehce jako to žádná jiná navíjecí síť nedokáže. Montáž a demontáž sítě probíhá velice rychle a bez nutnosti použití nářadí. Síť si tedy můžete na zimu vycvaknout z držáků a odložit.

Síť je určena na posuvné stěny HS Portal, je možné ji však instalovat i na jiné dveře. Je možné ji vyrobit v jednokřídlé nebo dvoukřídlé variantě. Výhodou tohto typu posuvných sítí proti hmyzu je především možnost vyrobit větší posuvné části. Dalšími přednostmi je bezbariérový přístup, pohodlné otvírání a posuv křídel a velmi atraktivní vzhled. Sítě NobaRoll vyrábí společnost  K-system.

Nobarrier

Plisované sítě na dveře představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu a nahradily problémové navíjecí sítě na dveře. Plisse síť Nobarrier vyrábí K-system na základě licence a japonského patentu. Je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů nebo chat.

Největší výhodou sítě Nobarrier je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentů při řešení širokých fasádních otvorů. Síťovina (pliss) je propletená vlákny Dyneema®, které vynikají vysokou pevností v tahu a odolností vůči slunečnímu záření. Výhody sítě Nobarrier ocení zejména zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro které je domácí pohoda na prvním místě.

Síť na dveře je možné kdykoliv velice jednoduše demontovat a znovu namontovat bez použití nářadí, co je výhoda zejména v zimním období nebo při přechodném pobytu například na chatě.

 

PDS 17

Plisovaná protihmyzová síť na dveře s miniaturním rámem s označením PDS 17. Plisované sítě ve všeobecnosti představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu. Nová plisovaná síť PDS 17 je vyjímečná svým minimalistickým provedením rámu a umožňuje řešit ochranu proti hmyzu v místech mezi oknem a namontovanou žaluzií nebo roletou, kde není možné použít navíjecí nebo plisované sítě se širším profilem.  Často se totiž stává, že venkovní roleta nebo žaluzie je namontovaná tak těsně k dvěřím oknu, že zákazník má problém dodatečně řešit sít proti hmyzu. Tato dveřní síť je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů.  Její výhodou je, podobně jako při plisované síti Nobarrier, nízká přechodová páska mezi interiérem a exteriérem. Další  výhodou je dostatečně hluboký ovládací posuvný profil, který umožňuje pohodlné otevírání a zavírání sítě bez montáže jakéhokoliv madla.

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *